menu

Atmaksāt visu aizdevumu

Mēs ceram, ka saņemto aizdevumu atmaksāsi precīzi termiņā, ar kuru biji rēķinājies. Rēķinus var apmaksāt lietotāja profilā VIASMS mājas lapā, tajā skaitā veicot maksājumu ar norēķinu karti, internetbankās, banku filiālēs, Latvijas Pasts filiālēs, kā arī WebMoney un Runpay maksājumu terminālos.

Maksājuma kavējuma sekas

Kavējuma izmaksas

Par termiņā neveiktu maksājumu (ja aizdevuma atmaksas datums nav pagarināts) tiek aprēķināti nokavējuma procenti no neatmaksātās aizdevuma līgumā noteiktās summas, kā arī var tikt aprēķinātas Cenrādī noteiktās citu pakalpojumu maksas. Nokavējuma procenti nedrīkst pārsniegt aizdevuma pamatsummu.

Iespējamā ietekme uz kredītvēsturi

Termiņā neveikti maksājumi ietekmē kredītvēsturi. Negatīva kredītvēsture apgrūtina iespēju iegādāties preces un pakalpojumus kredītā vai saskaņā ar atliktā maksājuma nosacījumiem, kā arī saņemt līzingu vai aizdevumu kredītiestādē.

Parāda ārpustiesas atgūšanas kārtība

Ja netiek pildīti aizdevuma atmaksas nosacījumi, mēs varam nodot kavēto maksājumu atgūšanas tiesības parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējiem. LR normatīvajos aktos noteiktos parāda atgūšanas izdevumus sedz persona, kas kavē maksājuma atmaksu.

VIACREDIT.lv – ērti aizņemties!

  • Skaidri atmaksas nosacījumi

  • Nauda tavā kontā tajā pašā dienā

  • Izvēlies pats, cik ātri atmaksāt aizdevumu

  • Ērta pieteikšanās tiešsaistē

Darba laiks

Darbdienās :8:00 - 22:00
Sestdienās, Svētdienās :9:00 - 20:00