menu

Piesakies savam pirmajam aizdevumam!

Lai aizpildītu reģistrācijas anketu, Tev būs nepieciešamas tikai dažas minūtes.

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar pastāvīgiem ienākumiem un bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem.

Pēc reģistrācijas Tev būs mums jāpārskaita EUR 0.01 no sava bankas konta. Tā mēs uzzināsim Tavu bankas konta numuru visdrošākajā veidā. Atceries, ka reģistrācijas maksu EUR 0.01 apmērā Tev ir jāiemaksā tikai vienreiz - kad pirmo reizi veic reģistrāciju VIA SMS mājas lapā.

VIA SMS ir atvērti konti šādās bankās – Citadele, Luminor(DNB) vai VIALET. Ja arī Tev ir atvērts konts kādā no šīm bankām, lūdzam sūtīt EUR 0.01 uz attiecīgās bankas kontu, un pārskaitījums tiks saņemts jau dažu minūšu laikā. Savukārt, ja Tev ir atvērts konts kādā citā bankā, tad reģistrācijas maksu lūdzam pārskaitīt uz VIA SMS Citadele bankas kontu. Šajā gadījumā naudas pārskaitījums tiks veikts vienas darba dienas laikā.

Aizdevuma pieteikums

Pieteikties aizdevumam VIA SMS mājās lapā savā klienta profilā:
Klienta profilā izvēlies aizdevuma veidu, vēlamo summu un aizdevuma termiņu. Noklikšķini uz "Saņemt aizdevumu".

Uz Tavu mobilā tālruni, kuru esi norādījis reģistrācijas anketā, tiks atsūtīts identifikācijas kods. Šo kodu jāieraksta mājas lapā norādītajā laukā.

Īsteno savus plānus!

Pēc Tava klienta profilā aizpildītā pieprasījuma saņemšanas, lēmumu par aizdevuma izsniegšanu pieņemsim dažu minūšu laikā. Par lēmumu mēs Tevi informēsim ar īsziņu. Ja atbilde būs pozitīva, saņemsi apstiprinājumu, un pieprasītā summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Tavu kontu. Pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā atvērts Tavs konts.

VIACREDIT.lv – ērti aizņemties!

  • Skaidri atmaksas nosacījumi

  • Nauda tavā kontā tajā pašā dienā

  • Izvēlies pats, cik ātri atmaksāt aizdevumu

  • Ērta pieteikšanās tiešsaistē

Darba laiks

Darbdienās :8:00 - 22:00
Sestdienās, Svētdienās :9:00 - 20:00
24.jūnijā :brīvdiena