menu

Cik lielu summu var aizņemties?

- Maksimālā Naudas kredīta summa ir 3000 EUR. Aizdevums tiek piešķirts, individuāli izvērtējot klienta maksātspēju. Klientam var tikt piedāvāta mazāka aizdevuma summa, nekā sākotnēji izvēlētā, vai arī aizdevums var tikt pilnībā atteikts. VIASMS patur tiesības neizpaust samazinājuma vai atteikuma iemeslu.

Uz cik ilgu termiņu es varu aizņemties?

- Aizdevumi tiek izsniegti uz laiku no 6 līdz 12 mēnešiem.

Kādi dokumenti man ir jāiesniedz, lai saņemtu aizdevumu?

- Lai saņemtu aizdevumu, nekādi dokumenti nav jāiesniedz; klientam jāatbilst aizdevuma izsniedzēja noteiktajām prasībām, kā arī nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa numurs un norēķinu konts kādā no Latvijas bankām.

Vai man vajag ķīlu vai galvotāju?

- Nē, lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs.

Vai var saņemt aizdevumu, ja ir nenomaksāts kredīts bankā vai citā kredītiestādē?

- Aizdevumu iespējams saņemt tikai tad, ja nav kavētu maksājumu. Nenomaksāts aizdevums vai kredīts citā kredītiestādē nevar būt par šķērsli, lai saņemtu aizdevumu SIA VIA SMS.

Cik ātri aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz manu bankas kontu?

- Ja Tavs bankas konts ir Citadele, Luminor(DNB) vai VIALET, tad piešķirtā naudas summa tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā.
- Ja Tavs bankas konts reģistrēts citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa tiks pārskaitīta vienas darba dienas laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Cik ilgi jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu?

- Lēmums par aizdevuma piešķiršanu Tev tiks nosūtīts īsziņā uz norādīto mobilā tālruņa numuru pāris minūšu laikā. Ziņu par lēmumu saņemsi arī uz norādīto e-pasta adresi.

Uz kādu kontu man jāpārskaita 0.01EUR, lai reģistrētos?

- Darījums notiks visātrāk, ja no zemāk minēto banku saraksta izvēlēsies to, kurā ir atvērts arī tavs personīgais konts:

LV18RIKO0002013151943 Luminor(DNB)
LV66PARX0012752770001 Citadele banka
LT363570020000000007 VIALET

Saņēmējs: SIA "VIA SMS"
Reģistrācijas numurs: 40103259867

Maksājuma mērķis: Piekrītu VIA SMS Aizdevuma līguma nosacījumiem. Atļauju VSAA sniegt izziņu par maniem pēdējo 6 mēnešu ienākumiem kredītspējas izvērtēšanai

Ko man darīt ja vēlos nomainīt kontu?

- Tas ir pavisam vienkārši - pārskaiti 0.01 EUR no sava jaunā bankas konta ar norādi ”Konta maiņa”. Lūdzu ņem vērā, ka pieteikumu drīksti sūtīt tikai tad, kad saņemsi apstiprinājuma sms ziņu par konta atjaunošanu!

Kas man jāuzrāda maksājuma mērķī parskaitot 0.01EUR?

- Maksājuma mērķī jānorāda šāds teksts: “Piekrītu VIASMS Aizdevuma līguma nosacījumiem. Atļauju VSAA sniegt izziņu par maniem pēdējo 6 mēnešu ienākumiem kredītspējas izvērtēšanai.”

Cik bieži ir jāveic pārskaitījums 0.01EUR?

- Reģistrācijas maksu 0.01 EUR apmērā Tev ir jāmaksā tikai vienreiz - reģistrēšanās laikā. Lai pieteiktos aizdevumam atkārtoti, Tev tikai jānosūta SMS ar vēlamo aizdevuma summu vai jāveic pieprasījums savā VIASMS klienta profilā.

Cik maksā izziņa par parāda/aizdevuma statusu?

Izziņa par parāda/aizdevuma neesamību - 5.00eur;
Izziņa par parāda/aizdevuma lielumu - 15.00eur;
Izziņa par parāda/aizdevuma lielumu ar detalizētu izklāstu - 30.00eur;
Izziņas tiek sūtītas gan elektroniskā veidā, gan ar Latvijas Pasta starpniecību (pasta pakalpojuma papildus maksa - 1.50 EUR).

Vai var vienlaicīgi saņemt vairākus aizdevumus?

- VIASMS pieejama iespēja vienlaicīgi izvēlēties vairākus aizdevuma produktus, veidojot dažādas kombinācijas maksimālā limita 5000 EUR apmērā ietvaros. Izvēlēties divus vienādus aizdevuma produktus nav iespējams.

Ko darīt, ja nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevumu?

- Ja zini, ka savlaicīgi nevarēsi norēķināties par savām saistībām, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni 67 212 412 vai e-pastu: info@viacredit.lv.

Kāpēc man atteica aizdevuma piešķiršanu?

- Biežākais atteikuma iemesls ir negatīva kredītvēsture vai nepietiekami ienākumi.

Vai kārtējo aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt?

- Ja nav iespējams veikt kārtējo maksājumu līgumā noteiktajā termiņā, Tev ir iespēja atlikt atmaksu uz mēnesi, samaksājot par to komisijas maksu. Komisijas maksas apjomu vari redzēt savā profilā.

Kādām prasībām man ir jāatbilst, lai es varētu saņemt aizdevumu?

Klientam, kas vēlas saņemt aizdevumu
- jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju, kas dod iespēju legāli uzturēties un strādāt Latvijā;
- jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
- jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt aizdevumu;
- nedrīkst būt nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai citas nenokārtotas parādsaistības.

Vai ir iespējams palielināt aktīvā aizdevuma summu?

- Ja esi atmaksājis pusi no aizdevuma, ievērojot un neapsteidzot maksājumu grafiku, ir iespējams palielināt konkrētā aizdevuma summu aktīvā līguma ietvaros. Kad šāda iespēja radīsies, Tevi informēsim gan ar SMS, gan e-pasta starpniecību, kā arī Tavā VIACREDIT lietotāja profilā.

Kā tiek novērtēta mana kredītspēja?

- Klienta kredītspējas novērtēšanai izmantojam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) datu bāzes, papildus informāciju iegūstam no uzņēmumiem, kas apkopo datus par fizisko personu maksājumu kavējumiem Latvijas Republikā (Creditreform, Creditinfo, Lindorff, Julianus Inkasso, Gelvora). Izvērtēšanas procesā ņemam vērā arī VIASMS datu bāzēs pieejamo informāciju.

VIACREDIT.lv – ērti aizņemties!

  • Skaidri atmaksas nosacījumi

  • Nauda tavā kontā tajā pašā dienā

  • Izvēlies pats, cik ātri atmaksāt aizdevumu

  • Ērta pieteikšanās tiešsaistē

Darba laiks

Darbdienās :8:00 - 22:00
Sestdienās, Svētdienās :9:00 - 20:00
24.jūnijā :brīvdiena